Partners

SKVR werkt veel en graag samen. Van een culturele samenwerking waarmee we leerlingen een unieke ervaring bezorgen tot een sociaal project in een verzorgingshuis waarbij ontmoeting een belangrijke drijfveer is. 

Overzicht

 

 
Culturele partners
Artship www.artship.co/nl
Babel www.theaterbabelrotterdam.nl
Baroeg www.baroeg.nl
Bibliotheek Rotterdam www.bibliotheek.rotterdam.nl
Boymans van Beuningen  www.boijmans.nl/nl
Chabot Museum www.chabotmuseum.nl/
Choroschool www.choroschool.com
Codarts Dans  www.codarts.nl
Cultuur Concreet www.cultuurconcreet.nl/
Dansateliers   www.dansateliers.nl
Danstheater Aya www.aya.nl
De Doelen www.dedoelen.nl
De Gele Kanarie www.degelekanarie.com
De Kleine Vis www.atelierdekleinevis.nl/
Dizzy Jazz Café www.dizzy.nl/
Editio www.editio.nl
Flamenco Biennale www.flamencobiennale.nl
Free 2 Move  
Got 2 Groove www.got2groove.nl
Grounds www.grounds.nu
Het Nieuwe Instituut www.hetnieuweinstituut.nl
Hofplein Rotterdam www.jeugdtheaterhofplein.nl/
Huizen van de wijk/ Humanitas  www.humanitas.nl/
IFFR www.iffr.com
Islemunda www.islemunda.nl
Kenniscentrum Cultuureducatie Rotterdam (KCR) www.kc-r.nl
Kid Dynamite Festival www.kiddynamitejazzfestival.nl
Kunsthal www.kunsthal.nl
Lantaren Venster www.lantarenvenster.nl
Lemniscaat www.lemniscaat.nl
Maas theater & dans  www.maastd.nl
Maas podium  www.maastd.nl
Maritiem Museum www.maritiemmuseum.nl
MBO Albeda www.albeda.nl
Museum Natuur Historisch  
Music Matters www.musicmatters.nu
Natuurhistorisch Museum www.hetnatuurhistorisch.nl
Nederlands Fotomuseum www.nederlandsfotomuseum.nl
North Sea Jazz www.northseajazz.com/nl/
NRJO (jazzorkest) www.nrjo.nl
Operadagen Rotterdam ( andere naam is alleen O )  www.o-festival.nl
PopUnie www.popunie.nl
Punt 5 www.kinderatelierpunt5.nl
Pursers Café www.cafe-pursers.nl
Puur Rotterdam  
Quardin www.quardin.nl
Rap Recent  
Rdams Jeugdsymfonieorkest www.rjso.nl
Rotown www.rotown.nl
Rotterdam Unlimited www.rotterdamunlimited.com
RPHO www.rotterdamsphilharmonisch.nl
RPHO en NRJO ism De Doelen en
Lantaren Venster
 
Scapino Ballet www.scapinoballet.nl
Studio de Bakkerij  
Theater Rotterdam www.theaterrotterdam.nl
Theater Zuidplein www.theaterzuidplein.nl
Villa Zebra www.villazebra.nl
Volkstheater www.volkstheater.nl
Walhalla Theater www.theaterwalhalla.nl
Werelds Delfshaven  
Winston Muziekschool en WMDC http://www.winstonsmuziekschool.nl/nl/  
Witte de With center for comtemporary
Art
https://www.kunstinstituutmelly.nl
WMDC en Codarts www.wmdc.nl
Zangexpress www.zangexpress.nl
Zelfstandig kunstprofessionals
Onderwijspartners 
Codarts Dans  www.codarts.nl
Hogeschool Rotterdam www.hogeschoolrotterdam.nl
InHolland www.inholland.nl
MBO Albeda www.albeda.nl
Rotterdams Vakcollege De Hef en
vakmanstad
www. rvcdehef.nl  www.vakmanstad.nl
Scholen voor primair onderwijs  
Scholen voor voortgezet onderwijs  
Team Toekomst  www.teamtoekomst.nl
Thomas More Hogeschool www.thomasmorehs.nl
Willem de Kooningacademie www.wdka.nl
Zadkine Business college www.zadkine.nl
Zadkine Horeca www.zadkine.nl
Zadkine Marten Meesweg 50 www.zadkine.nl
Zadkine Startcollege   www.zadkine.nl
Maatschappelijke partners
Antidiscriminatiebureau RADAR www.radar.nl
Buurtwerk www.buurtwerk.nl
Campus010 www.campus010.nl
Coalitie Erbij Rotterdam   
Focus  
Het Wijkpaleis  
Humanitas, Laurens, Aafje en
wijkpartners
 
Ik ben wij  
IMC Weekendschool www.ikbenwij.nl
Jeugdfonds Sport en Cultuur www.jeugdfondssportencultuur.nl
JinC www.jinc.nl
Kinderfaculteit Pendrecht www.kinderfaculteitpendrecht.nl
LCC Het Klooster  
MEE  
Pier 80  
Pit010  
Rotterdam Sport Support www.rotterdamsportsupport.nl
Schiezicht  
Sticting JOZ ( jongeren op zuid )  
Sportbedrijf Rotterdam  
TOS  
Vakmanstad www.vakmanstad.nl
WMO Radar www.wmoradar.nl
World Famous   
Kennispartners
Coalitie ondersteuning Dagprogrammering   
KCR www.kc-r.nl
KCR, en netwerk CETO culturele instellingen  
LKCA www.lkca.nl
Netwerk Filmeducatie www.filmeducatie.nl
ODM  
Platform 31  
Voor de kunst www.voordekunst.nl
Stedelijke afstemming
CMK 010, diverse culturele partners,
voorzitter KCR
 
Gezond 010 www.gezond010.nl
KCR en netwerk van culturele instellingen die cultuurcoaches inzetten  
Muziekcoalitie  
Netwerk Tafel voor Cultuureducatie en Talentontwikkeling (CETO)  
Opgave team dagprogrammering en Coalitieondersteuners dagporgrammering  
Stuurgroep Gelijke kansen met cultuur  
Theaternetwerk Rotterdam  

Ben je ook partner en sta je hier nog niet tussen? Laat het ons weten, we voegen je graag toe.  Stuur een mail naar marcom@skvr.nl