Wat ga je doen?
Je kijkt, neemt waar en tekent en schildert wat je werkelijk ziet.
Je oefent basisprincipes van het maken van een schilderij als compositie, perspectief en het inzetten van kleuren. De lessen beginnen met tekenen, als basis van het schilderen. Daarna voeg je kleur toe en meng je zelf de kleuren.
Elke les heeft een centraal thema en begint met uitleg en voorbeelden. Daarna krijg je een opdracht en ga je aan het werk. Je krijgt hierbij individuele begeleiding van je docent op jouw niveau. Zo bouw je stap voor stap je teken- en schildervaardigheden op.
Wat leer je?
- Waarnemen en verbeelden: zien wat er echt is, niet wat je denkt te zien
- Compositie, perspectief en kleurenleer begrijpen en toepassen
- Werken met de juiste materialen op de juiste drager
Voor wie is deze cursus?
Voor iedereen die wil beginnen met tekenen en schilderen en nog niet goed weet wat je het leukst vindt. Talent is mooi meegenomen, maar zeker geen vereiste. Nieuwsgierigheid en de wil om te leren zijn genoeg.
Waarom kies je voor deze cursus bij SKVR?
- Ideaal als startpunt voor wie wil beginnen met tekenen en schilderen
- Je krijgt les van een ervaren kunstvakdocent en beeldend kunstenaar.
Goed om te weten
- Materiaalkosten zijn ongeveer 50 euro, in overleg met de docent
- Let op: het zolderatelier op locatie Ringdijk is alleen bereikbaar via een (redelijk steile) trap
- Wil je de sfeer proeven? Dat kan bij cursussen met plek. Neem voor een kijkmoment contact op met onze klantenservice.
- Vragen? Mail: klantenservice@skvr.nl
Meld je aan
Klaar om te beginnen? Schrijf je in.