Marion Daniels
Marion Daniels: Academie St. Joost Breda Modeontwerpen, Academie Willem de Kooning Rotterdam, Beeldhouwen, Lerarenopleiding 1ste graad handvaardigheid www.mariondaniels.nl
Ontwerp je eigen kleding. In het modeatelier van SKVR werk je met basispatronen en leer je hoe je die verschuift, verkleint en vergroot. Zo maak je een uniek en persoonlijk kledingstuk.
Lees verder onder het inschrijfblok
|
t/m 20 jaar |
€ 395,00 |
|
vanaf 21 jaar |
€ 476,00 |
|
Vrijdag
13:30 - 16:00 uur
25-09-26 t/m 29-01-27
|
Marion Daniels
|
|
Wat ga je doen?
We starten met een basispatroon. Dit vorm je om tot jouw eigen ontwerp.
Je maakt kennis met een andere manier van ontwerpen, waarbij jersey, katoen, zijde, wol, linnen en andere stoffen allemaal geschikt zijn. Naast traditionele technieken ga je ook het experiment aan: er is altijd ruimte voor nieuwe ideeën en eigen keuzes.
Wat leer je?
Na deze cursus
Voor wie is deze cursus?
Voor iedereen die wil ontdekken hoe je met patroonwerk een eigen kledingstuk ontwerpt. Enige ervaring met naaitechnieken is een pré.
Hoe ziet een les eruit?
Je werkt stap voor stap aan je ontwerp. Jouw modedocent begeleidt je persoonlijk en biedt ondersteuning, ook als je werkt aan een collectie of portfolio.
Waarom kies je voor deze cursus bij SKVR?
Goed om te weten
Meld je aan
Klaar om te ontwerpen? Schrijf je in.