Kennismakingsworkshop Sustainable Fashion Studio

Is een cursus Sustainable Fashion iets voor mij? Je komt er achter tijdens deze workshop. We vertellen meer over de cursus en natuurlijk gaan we ook aan de slag zodat je zelf ervaart hoe leuk het is om gebruikte kleding weer nieuw leven in te blazen.

(lees verder onder het grijze blok)

Prijs voor 1 les(sen)

t/m 20 jaar
€ 5,00
vanaf 21 jaar
€ 5,00
  • Workshop
  • Niveau: Alle niveaus
  • Leeftijd: 18 t/m 99 jaar

Deze cursus kun je op onderstaande locatie(s) en tijd(en) volgen

Dinsdag
20:45 - 21:45 uur
09-09-25 t/m 09-09-25
Henk Koers

Over de cursus:

Houd jij van vintage en tweedehands kleding maar is het model of de pasvorm nog niet helemaal zoals jij wilt?
Ben jij een sustainable fashionista? Hier leer je bestaande kleding te veranderen, repareren en vermaken.
In de Sustainable fashion studio leer je het repareren van kapotte kleding met verschillende technieken, een ritssluiting of voering vervangen, een broek, jas, rok of blouse verkleinen of met andere stof juist vergroten.

Let op: deelname aan de workshop garandeert geen plek in de cursus. Wil je zeker zijn van een plek in de cursus van je keuze schijf je dan nu in voor de cursus.

Naar de cursuspagina»