
Merle Popp
Merle Popp geeft dansles op de locaties Hennekijnstraat en De Buurvrouw.
Maak in deze cursus kennis met klassiek ballet, een sierlijke stijl die lang geleden ontstond, maar nog steeds populair is. Je leert op een speelse manier de basistechnieken en ontwikkelt dansgevoel, coördinatie en de kunst om sierlijk te bewegen. Ook is er ruimte voor eigen inbreng. Daarbij zijn dansgevoel, presentatie en natuurlijk dansplezier belangrijke ingrediënten!
t/m 20 jaar |
€ 294,00 |
Dinsdag
16:45 - 17:45 uur
23-08-22 t/m 13-06-23
|
Merle Popp
|
Inschrijven gratis proefles |
|
De les
In de les doen we oefeningen aan de barre, maar dansen we ook veel door de hele studio. Je leert arm- en voetposities en allerlei passen van de klassieke techniek. In de danspassen worden langzame bewegingen afgewisseld met snelle sprongen en draaien. Een deel van de lessen wordt begeleid met live muziek door een pianist.
Dansboekje
Bij deze cursus wordt gebruik gemaakt van een dansboekje, te koop bij de SKVR Dans voor € 12,50 (niet bij de cursusprijs inbegrepen). Dit boekje is door SKVR Dans speciaal ontwikkeld bij de cursus klassiek ballet. Het bevat allerlei achtergrondinformatie over klassiek ballet, er staan opdrachten in en er is ruimte om zelf te schrijven, tekenen, plakken.
Het bovenstaande tarief is gebaseerd op 36 lessen vanaf de start van het seizoen. Stroom je later in, dan wordt het tarief aangepast aan het aantal lessen vanaf het moment dat jij start. Je betaalt dus alleen voor de lessen vanaf jouw startmoment tot de zomer.